Gordonki

Gordonki

 

Zajęcia umuzykalniające dla dzieci 1-3 roku życia.

Gordonki to zajęcia umuzykalniające prowadzone przez doświadczonego i certyfikowanego instruktora zajęć gordonowskich, prowadzone są w oparciu o Teorię Uczenia się Muzyki profesora E.E Gordona,

Zajęcia „gordonowskie” stymulują rozwój dziecka: kształtują słuch muzyczny, doskonalą umiejętności śpiewania. Wspomagają wszechstronny rozwój dziecka, zarówno motorykę jak i sferę intelektualną, umiejętność koncentracji oraz zdolność komunikowania się.

Na zajęciach bawimy się muzyką w oparciu o śpiewanki i rytmiczanki. Oprócz korzyści muzycznych, poruszanie się w odpowiednim tempie i metrum.

Zajęcia wspomagają wszechstronny rozwój dziecka. Rozwijają zarówno motorykę jak i sferę intelektualną, umiejętność koncentracji, zdolność komunikowania się, dzieci łatwiej uczą się języków. Wpływają również korzystnie na koordynację oddechową.

Podczas zajęć używamy pomocy dydaktycznych: chustek, piłeczek, spadochronu, pacynek na rękę, baniek mydlanych. Każdym zajęciom towarzyszą rekwizyty pobudzające dziecięcą wyobraźnię.

Zajęcia trwają ok. 30 minut.

 

 

 

 

Diagnoza i terapii integracji sensorycznej, psycholog, logopeda, fizjoterapia, wybiórczość pokarmowa, diagnoza słuchu, terapia ręki. SENSORYKA. Kraków

Polub nas na Facebook